موسسه هیجان اندیشه


"میتونید در انتهای صفحه شماره تماس خودتون رو ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم 😊"

اگر شما هم متوجه شده‌اید که دارید کارهای ضروری را مداوم به عقب می‌اندازید، بدانید که در این مصیبت تنها نیستید. در واقع، آدم‌های بسیاری هستند که حداقل گاهی اوقات کارهایشان را به تعویق می‌اندازند. اما دردِ دفع‌الوقت بعضی‌ها چنان عمیق است که دیگر نمی‌توانند توانایی‌های بالقوه‌شان را بالفعل کنند و مشکلات آنها در زندگی گسترش پیدا می‌کند.

"یکی از موارد مهم، نیاز ما به روانشناس و جلسات تراپی است."

چرا باید به روانشناس مراجعه کنیم ؟

اینکه چرا باید به روانشناس مراجعه کنیم سوالی است که ممکن است برای افراد زیادی پیش بیاید. بسیاری اعتقاد دارند که مراجعه به روانشناس تنها برای کسانی که دچار اختلال‌های روانی و یا مشکلات روحی هستند لازم است در صورتی که این تصور اشتباه است. امروزه با وجود فشار‌ها و استرس‌هایی که همه‌ی ما در زندگی تحمل می‌کنیم وجود شخصی که بتواند ذهن آشفته‌ی ما را به آرامش برساند بسیار دارای اهمیت دارد.

با موسسه هیجان اندیشه بیشتر آشنا شوید

«مؤسّسه تعاملی هیجان اندیشه» یک نهاد تخصّصی غیر دولتی است که به امر مشاوره، آموزش و پژوهش در قلمرو روانشناسی و تعلیم و تربیت نخبگی متمرکز است. قلمرو نخبگی حیطه های هوش، استعداد، خلاقیت، تیزهوشی و نبوغ را در بر می گیرد.
قلمرو مشاوره یکی از حوزه های تخصصی مؤسّسه محسوب می شود. بدین منظور کلینیک روانشناسی و مشاوره ایران اندیش با شماره پروانه ۳۷۹ (سازمان نظام روانشناسی و مشاوره)، تحت پوشش این مؤسّسه قرار دارد. این کلینیک با هدف گسترش خدمات روانشناختی بر اساس چشم انداز نوین و معتبر «روانشناسی تعاملی» در میان اقشار گوناگون مردم، به ارائه فعالیتهای حرفه ای در حیطه های آموزش، تشخیص، درمان، تربیت کارورز و دستیار، پژوهش و انتشارات و نیز تهیه ابزارهای تشخیصی تخصّصی بر اساس «روانشناسی تعاملی» می پردازد.

برای تعیین وقت مشاوره نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را از طریق لینک زیر ارسال بفرمایید.


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره تلفن را بنویسید. شماره تلفن را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...