سمینار رایگان تشخیص، مشاوره، حمایت و درمان تعاملی

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

توضیحات اجمالی

این سمینار جهت آشنایی متقاضیان گرامی با دوره‌های کارورزی حرفه‌ای روانشناسی و شرایط حضور در آن می‌باشد.

دوره‌ کارورزی حرفه‌ای روانشناسی

این دوره، با هدف ایجاد اشتغال و پشتیبانی از دانشجویان و فارغ التحصیلان و علاقمه‌مندان رشته روانشناسی، در زمینه تشخیص، مشاوره، حمایت و درمان تعاملی پی‌ریزی شده است.

آمادگی‌های کارورزی حرفه‌ای روانشناسی در یک دوره بیست و هشت ماهه مشتمل بر چهار مرحله با تمرکز بر حوزه‌های «تشخیص تعاملی»، «مشاوره تعاملی»، «حمایت تعاملی» و «درمان تعاملی» است. در مرحله تشخیص تعاملی، با تسلط بر آزمون‌های فرافکن، ترسیمی و پرسشنامه‌های هنجاریابی شده تعاملی، تلاش می‌شود تا پدیده‌های تعاملی روانی و شخصیتی در روابط تشخیص داده شود. در مرحله مشاوره تعاملی، به عنوان یک مشاور تعاملی برای مشکلات در سطح تصمیم‌گیری و حل مسائل بی‌تاب کننده عمومی زندگی، شامل مشاوره ویژه تعاملی برای نخبگی، تیزهوشی، خلاقیت و استعداد فعالیت میشود. حمایت تعاملی به بهره گیری از اصول و راهبردهایی اشاره دارد که موجب کاهش بیتابی روانی میشود. در مرحله درمان تعاملی، به منظور رفع نارسایی‌های عمیق عاطفی، شناختی و شخصیتی که منجر به اختلال در کارکرد فردی شده‌اند، فعالیت می‌شود.

در کل، دوره تشخیص، مشاوره، حمایت و درمان تعاملی با تأکید بر یکپارچگی تعاملی دامنه عاطفی، شناختی و رفتاری نظام روان، به منظور کمک به تبیین تعاملی پدیده‌ها و ابعاد روانی و شخصیتی در روابط، طراحی شده است. کارورزان محترم پس از طی موفقیت آمیز دوره مزبور با ورود به سطح دستیاری در جلسات کمیسیون هفتگی مؤسّسه حضور خواهند یافت و هچنین می‌توانند در حوزه‌های تشخیص، مشاوره حمایت و درمان تعاملی در روانشناسی فعالیت حرفه‌ای کنند.

لازم به ذکر است که این دوره های پیشنیاز یکدیگر می باشند و در پایان هر مرحله گواهی دوره به کارورزان اعطاء خواهد شد.

برگزار کننده
دکتر ناصر الدین کاظمی حقیقی
شیوه برگزاری
حضوری
تعداد و مدت جلسات
یک جلسه یک ساعته
زمان بندی
چهارشنبه ساعت 15 الی 16
مکان برگزاری
تهران، خیابان خرمشهر، خیابان عربعلی، کوچه ششم، شماره ۴۴

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...